Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDCommander Professional 2007 4.0.0

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Simachov.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 201

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDCommander Professional 2007 4.0.0

DVDCommander to wyjątkowo łatwa w użyciu aplikacja służąca do automatycznego katalogowania filmów CD/DVD. Program samodzielnie odpisuje informacje na temat filmu po włożeniu dysku do napędu.

Stworzoną bazę danych można w prosty sposób wyeksportować.  DVDCommander ma przejrzysty interfejs, który za pomocą różnych skórek użytkownik może dopasować do włsnych preferencji. Wbudowana wyszukiwarka pozwala szybko odnajdować poszczególne pozycje, natomiast możliwość dodania informacji o wypożyczeniu filmu pozwala zachować zbiory w ryzach.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDCommander Professional 2007 4.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie