Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDCommander Professional 2007 4.0.0

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Simachov.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 201

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis DVDCommander Professional 2007 4.0.0

DVDCommander to wyjątkowo łatwa w użyciu aplikacja służąca do automatycznego katalogowania filmów CD/DVD. Program samodzielnie odpisuje informacje na temat filmu po włożeniu dysku do napędu.

Stworzoną bazę danych można w prosty sposób wyeksportować.  DVDCommander ma przejrzysty interfejs, który za pomocą różnych skórek użytkownik może dopasować do włsnych preferencji. Wbudowana wyszukiwarka pozwala szybko odnajdować poszczególne pozycje, natomiast możliwość dodania informacji o wypożyczeniu filmu pozwala zachować zbiory w ryzach.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDCommander Professional 2007 4.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie