Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duplicate Music Files Finder ver. 1.6

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Iancuta Liviu Timotei
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Rozmiar: 909 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 499

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Duplicate Music Files Finder ver. 1.6

Duplicate Music Files Finder to niesłychanie pomocne i darmowe narzędzie multimedialne do wykrywania i kasowania duplikatów plików, w szególności kopii plików muzycznych. Aplikacja używa zaawansowanej techniki wyszukiwania, uwzględniającej tagi mp3 i jest efektywna nawet jeżeli pliki nie mają takich samych nazw. Program zadziwia swoją szybkością i skutecznością, gigabajty danych są skanowane w ciągu kilku sekund. Jeżeli aplikacja znajdzie duplikaty, możemy je usunąć zaznaczając i klikając prawym przyciskiem myszy. Zaznaczone pliki można też odtworzyć w wybranym przez nas odtwarzaczu multimedialnym (o ile oczywiście są to pliki audio lub wideo) w celu szybkiego sprawdzenia ich zawartości lub otworzyć katalog, w którym się znajdują.

Program oferuje cztery tryby szukania:
-porównywanie nazw plików,
-porównywanie rozmiaru plików,
-dobieranie CRC,
-dobieranie zaawansowane (polecane do plików muzycznych).

Dostępna jest opcja szukania tylko wśród plików o określonych przez użytkownika rozszerzeniach.  Zaawansowane dobieranie plików konfigururowane jest w menu "Options". Algorytm szukający można ustawić tak, by pomijał cyfry w tytułach, porównywał tylko pliki tych samych rozmiarów, zbierał informacje z tagów ID3 czy ignorował tekst w nawiasach. Użytkownik może też zdefiniować wyrazy pomijane przy szukaniu podobnych nazw piosenek (np. track, intro, outro).

Dodatkowym bonusem programu jest funkcja szybkiej zmiany naze źle sformatowanych plików. Wystarczy wskazać folder, a DMFF sam wykryje źle sformatowane pliki i pozwoli wybrać użytkownikowi, które z nich zostaną przez program zmienione. Mimo, że w zamyśle aplikacja pisana była z myślą o wyszukiwaniu duplikatów plików muzycznych, nic nie stoi na przeszkodzie, by używać jej też do wyszukiwania kopii plików o innych rozszerzeniach. Przydać się tu może dobieranie CRC czy szukanie identycznych nazw plików.

Najnowsza pełna i darmowa wersja 1.6, do pobrania ze strony pobierz.pl, zawiera między innymi:

-nowy moduł  Quick Files Tag Renamer do zmiany tagów w plikach o formatach .mp3, .ogg, .ape, .mpc
-możliwość odczytywania tagów w  formatach .wma, .ogg, .ape, .mpc, .vqf (Moduł DMFF)

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Duplicate Music Files Finder ver. 1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie