Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ant Movie Catalog 4.1.0.2

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Antoine Potten
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Data modyfikacji: 12.01.2012
Rozmiar: 4,29 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 608

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ant Movie Catalog 4.1.0.2

Ant Movie Catalog jest nieskomplikowaną aplikacją do katalogowania filmów.

Karta filmu zawiera okładkę, wpisać rok produkcji, reżysera, obsadę, kraj, gatunek, format audio i video, oraz napisy. Aplikacja umożliwia pobieranie danych ze stron internetowych,w tym polskich.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ant Movie Catalog 4.1.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie