Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

All My Movies 4.7

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Bolide Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 4.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 644

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis All My Movies 4.7

All My Movies jest aplikacją przeznaczoną do organizowania i katalogowania filmów znajdujących się na dysku  i nośnikach zewnętrznych.


Program w prosty sposób umożliwia tworzenie katalogu filmów wzbogaconego screenami, których tworzenie aplikacja umożliwia.

All My Movies pozwala na segregować filmy według różnych parametrów (nazwa, kategoria, itp.). Baza danych z filmami można skompresować i zabezpieczyć hasłem. Program umożliwia eksport danych no plików, oraz import.

Uwaga!
Po uruchomieniu programu należy zmienić język na polski. Zakładka Tools – Language.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: All My Movies 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie