Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Movie Maker 2.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 270 Mb
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 20680

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Movie Maker 2.1

Windows Movie Maker 2 to znane i lubiane narzędzie do edycji materiałów wideo.  Dzięki dostępnemu za darmo programowi Windows Movie Maker możesz przycinać klipy, łączyć je ze sobą, a także dodawać rozmaite efekty. Jeśli potrzebna Ci aplikacja do tego typu działań, pobierz Windows Movie Maker i zacznij z niego korzystać!

Darmowy Windows Movie Maker pozwala na nakładanie na filmik napisów oraz efektownych animacji. Napisy mogą spadać, przesuwać w pasku, pojawiać „z głębi” ekranu itp. Dodatkowo dostępny za free Windows Movie Maker pozwala na nakładanie różnych filtrów oraz wykonywanie ciekawych przejść ekranu (np. paski, koło, kwadrat). Program posiada również możliwość zapisywania obrazu bezpośrednio z kamery internetowej. Pełna wersja Windows Movie Maker nie kosztuje CIę ani grosza, a pozwoli na profesjonalną obróbkę materiałów wideo.

Aby używać Windows Movie Maker na XP, musisz mieć zainstalowany Service Pack 2.  Nie ma jednak żadnych specjalnych warunków, aby używać Windows Movie Maker na Windows 7. Bez problemu program Windows Movie Maker działa na Vista. Główne zalety tej aplikacji to prosty i przejrzysty interfejs oraz mnóstwo możliwości. Choć być może w niektórych miejscach full wersja Windows Movie Maker ustępuje innym programom, to jednak do użytku domowego mamy tu wszystko, co trzeba. Nie bez znaczenia jest także fakt, że Windows Movie Maker jest po polsku. Nie potrzebne Ci więc żadne spolszczenie Windows Movie Maker.

Program posiada opcje zapisu pliku wideo w wielu formatach, w tym avi i wmv. Jest to zresztą oczywiste, bowiem od lat kolejne edycja WMM towarzyszą kolejnym wydaniom systemu Windows. Link pod spodem to najnowszy Windows Movie Maker do pobrania. Jeżeli jak dotąd nie miałeś do czynienia z tego typu programami, download Windows Movie Maker może być dobrym początkiem do poznawania możliwości edycji wideo.

Na duży plus aplikacji należy policzyć fakt, że działa ona szybko i sprawnie. Ponieważ mamy do czynienia z wersją  Windows Movie Maker pl, wszystkie napisy i opcje będą dla Ciebie całkowicie zrozumiałe. Dlatego też nie musisz znać języków obcych, aby wycisnąć wszystkie możliwości tej aplikacji! Przekonaj się o tym samemu - Windows Movie Maker jest do pobrania w każdej chwili!

Podobne Edycja Video

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Movie Maker 2.1

dodał: ~fasolcia12 , 01.07.2012

Czy ten program działa na xp ?

dodał: ~3444 , 27.05.2012

Nie można zapisać filmu :(.

dodał: ~Nikt , 06.07.2010

Nie, tylko na viście.

dodał: ~Kamil , 05.07.2010

Czy Działa wersja 2.6 na xp profesjinal?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie