Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Movie Maker 2.6

Kategoria: Edycja Video
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2011
Rozmiar: 7,0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7583

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Movie Maker 2.6

Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7. Wydawca, czyli Microsoft, zdecydował się na udostępnienie jej za darmo, tak więc można wykonać download Windows Movie Maker bez żadnych opłat. A jeśli jeszcze ktoś nie słyszał o tym, programie, wypada napisać o nim na zachętę parę słów.

Dostępny w wersji pl Windows Movie Maker umożliwia nam łączenie, dzielenie i edycję klipów wideo. Możemy dodawać także efektowne przejścia, napisy, czy też efekty – wszystko to za darmo. Każdy może dzięki temu pobawić się w montażystę i reżysera – pobierz zatem Windows Movie Maker i spróbuj swych sił w tej dziedzinie! Aplikacja ta obsługuje także źródła zewnętrzne, jak kamery cyfrowe, karty telewizyjne i inne. Program jest dziecinnie łatwy w obsłudze, więc nie potrzeba do jego obsługi żadnej instrukcji czy też tutorialu. Wszystko wyjaśnione jest krok po kroku i nie sposób nie opanować działania programu w kilkanaście minut.

Windows Movie Maker oferuje także możliwości dodawania własnej narracji czy też podkładu muzycznego. Wszystkich operacji dokonujemy na linii czasu, na którą nakładamy wybrane rzeczy. Może nie jest to i program do profesjonalnych zastosowań, ale da się na nim zrobić porządnie wyglądający filmik. Polecamy Windows Movie Maker wszystkim użytkownikom Windows 7 – z pewnością przyda się do montowanie filmików prywatnych, a także nagrań z gier czy klipów z Internetu. A to wszystko za darmo!

Podobne Edycja Video

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Movie Maker 2.6

dodał: ~Ya , 21.10.2012

wersja 2.6 nie jest dla xp

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie