Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VirtualDub 1.8.6

Kategoria: Edycja Video
Producent: Virtual Dub
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 1.31 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2511

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VirtualDub 1.8.6

Program w uniwersalny sposób pozwala obrabiać pliki wideo takie jak AVI i MPEG.

Pozwala na kompresję na format AVI, jak również na używanie filtrów, które m.in. wyostrzą lub zamarzą obraz. Pozwala na zastosowanie plików audio w formacie WAV. Program ten posiada funkcję, pozwalającą przycinać plik AVI bez obawy o utratę kompresji ramki. Posiada również narzędzie przechwytujące obraz (wideo).

Podobne Edycja Video

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VirtualDub 1.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie