Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vegas Movie Studio Platinium Edition 9b

Kategoria: Edycja Video
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 102.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1639

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vegas Movie Studio Platinium Edition 9b

Vegas Movie Studio - Platinium Ediotion to aplikacja przeznaczona do profesjonalnej obróbki materiałów video ale zaprojektowana tak by była dostępna dla zwykłego - domowego użytkownika.

Vegas Movie Studio dostarcza pełnych możliwości edycyjnych materiału video (metoda drag & drop, edycja liniowa), pozawala również na pełną kontrolę nad dźwiękiem, który składa się na nasz film. Program pozawala na edycje video zapisanego niemal w każdym formacie łącznie z HD. Użytkownik ma dostęp do takich opcji jak korekcja koloru czy ustawienia dźwięku w systemie surround (5.1). Vegas Movie Studio jest zintegrowane z wszelkiego typu nagrywarkami również ze standardem Blu-ray Disc. Prezentowana wersja posiada zestaw użytecznych tutoriali, które wprowadzają użytkownika w możliwości programu.


­
­

Podobne Edycja Video

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vegas Movie Studio Platinium Edition 9bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie