Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vegas Movie Studio Visual Effects 12

Kategoria: Edycja Video
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.04.2013
Rozmiar: 287 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 139

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vegas Movie Studio Visual Effects 12

Vegas Movie Studio Visual Effects to właściwie dwie aplikacje, z pomocą których możemy edytować video oraz tworzyć efekty specjalne na miarę profesjonalnych produkcji filmowych.
Pierwszym narzędziem jest Vegas Movie Studio HD Platinum 12, czyli odmiana profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji oraz złożonego montażu zarejestrowanych filmów z kamery, aparatu cyfrowego oraz innych, podobnych urządzeń.

Dzięki niemu możemy edytować film w praktycznie, każdym formacie (HDV, AVCHD, 3D MVC włącznie) oraz tworzyć efekty specjalne, przejścia, napisy bądź podkład muzyczny. A to wszystko przy użyciu jedynie kilku kliknięć myszką!

Drugiem  narzędziem, które znajduje się w pakiecie jest edytor HitFilm Standard. Ta aplikacja umożliwi nam wprowadzanie naprawdę zaawansowanych efektów specjalnych  Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. HitFilm oferuje też możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D/3D oraz wiele, wiele więcej. Do dyspozycji mamy ponad 100 efektów, które dodatkowo można miksować tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty w swoich filmowych produkcjach.

Podobne Edycja Video

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vegas Movie Studio Visual Effects 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie