Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VCDGear 3.55

Kategoria: Edycja Video
Producent: dracore
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.12.2008
Rozmiar: 2.5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 795

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VCDGear 3.55

VCDGear to narzędzie służące do konwertowania zawartości płyt ­(S)VCD do plików MPEG i odwrotnie, tworzenia płyt (S)VCD z przygotowanych plików MPEG.

VCDGear posiada również inne przydatne funkcje i możliwości takie jak: naprawa uszkodzonych plików MPEG, która może być wykonywana również na bieżąco np. podczas kopiowania lub tworzenia obrazu płyty, VCDGear potrafi również tworzyć obrazy  płyt SVCD i VCD, generować próbki - fragmenty materiału video, a także zapisywać obrazy płyt ww innych formatach np. dla programu Nero Burning ROM. ­Program jest bardzo łatwy w obsłudze poprzez przyjazny interfejs i jest dostępny całkowicie po polsku. Dla zaawansowanych użytkowników, pragnących mieć pełną kontrolę nad wykonywanymi operacjami dostępna jest obsługa za pomocą linii poleceń - konsoli.


­

Podobne Edycja Video

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VCDGear 3.55Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie