Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ulead Video Studio 11

Kategoria: Edycja Video
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 145 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4689

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ulead Video Studio 11

­­

Ulead Video Studio to program do obróbki video skierowany przede wszystkim do użytkowników domowych.

Program pozwala konwertować i łączyć wszelkie formaty wideo, zapisywać je w wybranym formacie wyjściowym. Przed zapisem naszej "produkcji" możemy oczywiście skorzystać z pełnej gamy narzędzi monterskich i edycyjnych przydatnych w obróbce video. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie dostępne formaty i nośniki wejścia - kamery, telefony komórkowe, usb etc.

Uwaga! Przed pobraniem wersji testowej konieczna jest rejestracja na stronie producenta.­­

Podobne Edycja Video

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ulead Video Studio 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie