Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ulead Video Studio 11

Kategoria: Edycja Video
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.10.2008
Rozmiar: 145 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4691

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ulead Video Studio 11

­­

Ulead Video Studio to program do obróbki video skierowany przede wszystkim do użytkowników domowych.

Program pozwala konwertować i łączyć wszelkie formaty wideo, zapisywać je w wybranym formacie wyjściowym. Przed zapisem naszej "produkcji" możemy oczywiście skorzystać z pełnej gamy narzędzi monterskich i edycyjnych przydatnych w obróbce video. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie dostępne formaty i nośniki wejścia - kamery, telefony komórkowe, usb etc.

Uwaga! Przed pobraniem wersji testowej konieczna jest rejestracja na stronie producenta.­­

Podobne Edycja Video

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ulead Video Studio 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie