Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Vegas Pro 12

Kategoria: Edycja Video
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2011
Data modyfikacji: 27.09.2012
Rozmiar: 203,10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1526

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sony Vegas Pro 12

Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Ten wielokrotnie nagradzany program obsługuje sporą liczbę urządzeń wejściowych, a także standardów zapisu danych oraz formatów multimedialnych, oferując jednocześnie wiele zaawansowanych opcji edytorskich, z których warto wymienić przede wszystkim stereoskopową edycję 3D, która pozwala na importowanie, edytowanie, ustawianie oraz podgląd stereoskopowych plików 3D, a także kompleksową obsługę napisów ekranowych.

Aplikacja oferuje również szereg narzędzi odpowiadających za stabilizację obrazu, które można wykorzystać do wyeliminowania z wybranych plików wideo, niepotrzebnych drgań i efektu pochylonych krawędzi przy dynamicznych scenach. Oprócz zaawansowanej edycji plików wideo w formatach DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI, download Sony Vegas Pro 11 doskonale nadaje się do produkcji muzyki, a także tworzenia płyt DVD przy wykorzystaniu narzędzia o nazwie DVD Architect 5.2 Pro, które pozwala m.in. na wykorzystanie jednego z ponad 30 gotowych menu. Sony Vegas Pro 11 to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi do tworzenia wideo HD, audio oraz dysków Blu-ray, nie powinien więc dziwić fakt, że program ten nie należy do tanich. Na szczęście wersja testowa Sony Vegas Pro jest za free i każdy może się zapoznać z możliwościami tego pakietu przed zakupem. Jeśli więc należysz do grona użytkowników zainteresowanych tą aplikacją, to pobierz Sony Vegas Pro 11 za darmo w wersji testowej.

Podobne Edycja Video

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sony Vegas Pro 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie