Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sony Vegas 10

Kategoria: Edycja Video
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Rozmiar: 190,81 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 16616

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Sony Vegas 10

Sony Vegas Pro 10 to najnowsza odsłona jednego z najlepszych na świecie programów do obróbki wideo. Mogą się nim posługiwać zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, a ilość możliwych opcji i możliwości, jakie posiada, z pewnością zadowoli nawet największych malkontentów. Niestety, nie jest możliwe pobranie pełnej wersji Sony Vegas Pro 10 za darmo, jednak na naszej stronie znajduje się wersja testowa aplikacji, która pozwoli sprawdzić wszystkie walory programu.

W pierwszej kolejności należałoby wymienić możliwość edycji każdego formatu wideo – od DV po AVCHD. Dzięki wygodnemu interfejsowi „przeciągnij i upuść” nikt nie będzie mieć problemów ze zmontowaniem własnego klipu z nagranych filmików i dodaniem do niego przejść, efektów, podpisów i animacji. Mamy tu możliwość ustawiania każdej ścieżki, dźwięku i jego siły oraz automatyczną kwantyzację klatek. Download Sony Vegas Pro 10 zajmie kilka minut, ponieważ plik instalacyjny ma 190 MB, jednak warto zaczekać. Wersja na 2010 rok pozwala na tworzenie projektów 3D. Możemy importować i dostosowywać projekty stereoskopowe bez żadnych dodatkowych narzędzi. Nie ma także problemu, aby edytować tego typu nagrania.

Dodatkowe atuty najnowszego wydania to nowa architektura wtyczek (Open Effects Association), możliwość kodowania AVC (musimy mieć tu jednak kartę graficzną z CUDA), obsługa formatów HD-SDI i kamer NXCAM. Tu od razu wypada wspomnieć o poszerzeniu możliwości wielokamerowych. Nowy Sony Vegas to program do edycji wideo, który powinien poznać każdy użytkownik komputera. Zapraszamy do sprawdzenia wersji testowej. Niestety, nie jest on dostępny w polskiej wersji językowej.

Podobne Edycja Video

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sony Vegas 10

dodał: ~Krzysiek91 , 25.08.2012

Chyba, że chcecie wydać 2000 zł to proszę bardzo

dodał: ~Krzysiek91 , 25.08.2012

Na yt znajdziecie poradniki i macie vegas full za free ( 10 minut i gotowe)

dodał: ~Megan , 25.07.2012

~spec ile kosztuje licencja?

dodał: ~spec , 28.06.2012

okres probny trwa miesiac i przez ten miesiac mozecie za darmo go uzytkowac, lecz kiedy juz ten okres minie, to musice kupic licencje.

dodał: ~anonim , 24.04.2012

WŁAŚNIE??

dodał: ~koko , 23.04.2012

czy to jest płatne ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie