Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12

Kategoria: Edycja Video
Producent: MAGIX AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 436 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1017

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12

­Movie Edit Plus firmy Magix to zaawansowany edytor video przystosowany do obsługi przez zwykłych - nie profesjonalnych użytkowników.

Movie Edit Plus 14 pozwoli każdemu użytkownikowi rozwinąć swoje fantazje i zrealizować marzenia o profesjonalnym zmontowaniu posiadanych materiałów video. Aplikacja posiada bogaty zestaw różnorakich, precyzyjnych i funkcjonalnych narzędzi do liniowego edytowania materiału, efektów i filtrów do nakładania na o przygotowywany materiał również 3D oraz możliwość dodania dźwięku w systemie Dolby Digital.

Movie Edit Plus oferuje również możliwość zapisu ukończonego materiału video na dyskach twardych lub płytach CD i DVD. Aplikacja posiada również funkcje katalogowania i organizowania kolekcji zdjęć. 

­

Podobne Edycja Video

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie