Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12

Kategoria: Edycja Video
Producent: MAGIX AG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 436 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1012

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12

­Movie Edit Plus firmy Magix to zaawansowany edytor video przystosowany do obsługi przez zwykłych - nie profesjonalnych użytkowników.

Movie Edit Plus 14 pozwoli każdemu użytkownikowi rozwinąć swoje fantazje i zrealizować marzenia o profesjonalnym zmontowaniu posiadanych materiałów video. Aplikacja posiada bogaty zestaw różnorakich, precyzyjnych i funkcjonalnych narzędzi do liniowego edytowania materiału, efektów i filtrów do nakładania na o przygotowywany materiał również 3D oraz możliwość dodania dźwięku w systemie Dolby Digital.

Movie Edit Plus oferuje również możliwość zapisu ukończonego materiału video na dyskach twardych lub płytach CD i DVD. Aplikacja posiada również funkcje katalogowania i organizowania kolekcji zdjęć. 

­

Podobne Edycja Video

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movie Edit Pro 14 Plus 7.5.2.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie