Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Movavi VideoSuite Personal 7.3

Kategoria: Edycja Video
Producent: MovAvi
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 105 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 448

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Movavi VideoSuite Personal 7.3

Movavi VideoSuite 6 to zestaw sześciu narzędzi do obróbki plików video (również w formacie DVD).

Movavi VideoSuite daje ci możlwiość zgrywania płyt DVD na twardy dysk twojego komputera oprócz tego oferuje uniwersalne i funkcjonalne narzędzia służące do edycji, konwersji i zapisu edytowanych multimediów. Movavi posiada możliwość tworzenia prezentacji typu slideshow, dodawania ścieżek dźwiękowych, różnych efektów oraz zmieniania parametrów wyświetlanego materiału video. Aplikacja daje również możliwość pobierania plików z źródeł internetowych, pozwala pobrane pliki dzielić i łączyć, nagrywać na płyty cd lub DVD, zapisywać w formacie ISO oraz konwertować na dowolne formaty rónież HD.
Podobne Edycja Video

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Movavi VideoSuite Personal 7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie