Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaCoder 0.7.1.4486

Kategoria: Edycja Video
Producent: Stanley Huang
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2440

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaCoder 0.7.1.4486

­­MediaCoder to doskonały, bezpłatny program służący do konwersji, również zbiorowej, plików multimedialnych. MediaCoder to program freeware, który korzysta z kilku darmowych kodeków audio i wideo, dzięki którym umożliwiaja on transkodowanie między wieloma formatami plików multimedialnych. Oprócz zamiany formatów, w MediaCoder można zmieniać rozdzielczość filmów, jakość audio, oddzielać ścieżki audio w plikach wideo. Wszystko to jest możliwe z MediaCoder za free. Dobrą wiadomością jest również dostępność MediaCoder w wersji pl.

Dzięki MediaCoder za darmo można wycinać ścieżki audio z plików wideo, rippować dyski audio lub wideo, zmieniać wielkość plików, zmieniać rozdzielczość filmów, zmieniać jakość audio. Program MediaCoder potrafi naprawić błędy w popsutych plikach. Z MediaCoder dostosujesz pliki audio i wideo do wielu urządzeń przenośnych, odtwarzaczy MP3, MP4, komórek, palmtopów. Istnieje możliwość przetwarzania w MediaCoder do formatów PSP – SP/AVC. Można również dostosować swoje pliki multimedialne przez MediaCoder do DVD i VCD.

Formaty wejścia:

3ivx, AAC Lossless, AAC, AAC+/Parametric Stereo, AMR NB/WB, ASF/WMV, AVI, CD, CUE Sheet, DivX 4/5, DV, DVD, H.263, H.264, Matroska, Monkey's Audio (APE, APL), MP3, MP4, MPEG 1/2/4, MPEG/VOB, MusePack, Ogg Vorbis, OGM, OptimFrog, Quicktime MOV, RealAudio, FLAC, RealMedia, RealVideo, VCD, WAV, WavPack, Windows Media Video 7/8/9, WMA Lossless, WMA, Xvid.

Formaty wyjścia:

AAC, AAC+/Parametric Stereo, AMR NB/WB, AVI, DivX 4/5, FLAC, Flash Video, H.263, H.264, Matroska, Monkey's Audio (APE, APL), MP3, MP4, MPEG 1/2/4, MPEG/VOB, MusePack, Ogg Vorbis, OptimFrog, PMP (PSP Media Player Format), WAV, WavPack, WMA Lossless, WMA, Xvid.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze a interfejs jest intuicyjny. MediaCoder - ściągnij program i nie martw się o kodeki. Nie jest potrzebny z MediaCoder download osobnych kodeków, jest to program niezależny od zasobów komputera. MediaCoder jest domyślnie zainstalowany z pakietem kodeków. Z pewnością poradzi sobie z nim każdy, nawet początkujący użytkownik komputerów. MediaCoder dostępny jest po polsku, a to również ułatwia obsługę (nie trzeba instalować osobnego pliku MediaCoder spolszczenie). MediaCoder za free a download trwa tylko chwilę, po czym możesz mieć w komputerze prawdziwy kombajn konwertujący każdy możliwy plik. Pobierz MediaCoder z linku poniżej.

Kompatybilność:

MediaCoder działa na systemach operacyjnych Windows XP, 2003, 2000 oraz na Windows XP i 2003 w wersji x64. MediaCoder jest kompatybilny z Windows Vista (choć jak twierdza autorzy na oficjalnej stronie, na Viście nie działają wszystkie opcje). Nie potwierdzono współpracy MediaCoder z Windows 7. MediaCoder do pobrania z naszego działu Edycja Wideo. Zobacz także najnowszą wersję aplikacji tutaj: MediaCoder

Podobne Edycja Video

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaCoder 0.7.1.4486Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie