Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jahshaka 2.0

Kategoria: Edycja Video
Producent: Jahshaka Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 18,16 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1454

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Jahshaka 2.0

Jahshaka to profesjonalny i funkcjonalny edytor materiałów video, dostępny całkowicie za darmo dzięki licencji Gnu/Gpl.

Jahshaka oferuje możliwość edytowania materiału w czasie rzeczywistym. Dostarcza szeroka i interesująca paletę efektów, które możemy dodać do swojego filmu. Jahshaka to także możliwość tworzenia i dodawania do materiału video animacji, obiektów 3D, które wcześniej można dowolnie modelować oraz efektów dźwiękowych (program oferuje też możliwość edytowania ścieżek audio nagranych razem z video). Aplikacja umożliwia również bezpośrednią ingerencję w wyświetlany obraz poprzez zmianę wyświetlania kolorów, kontrastu etc. Wielce istotną cechą programu jest współpraca z wieloma popularnymi standardami zapisu video.


­

Podobne Edycja Video

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jahshaka 2.0

dodał: ~jaro , 29.05.2009

Po odinstalowaniu programem revo uinstaller powyższy program rozwala całego explorera8, trzeba od nowa instalować, dotyczy to Visty32

dodał: kuba997 , 28.11.2008

nie działa link

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie