Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HyperCam 2.16

Kategoria: Edycja Video
Producent: Hyperionics Technology, LLC
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1910

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis HyperCam 2.16

HyperCam 2.16 to program do nagrywania filmów w formacie AVI obraz z ekranu komputera wraz z dźwiękiem. Przy pomocy HyperCam 2.16 nagrasz tutorial lub prezentację programu, zarejestrujesz rozgrywkę. Docelowy plik AVI może zajmować więcej niż 4GB. HyperCam 2.16 download, Dobrą wiadomością jest fakt, że HyperCam 2.16 działa po polsku. Możesz wypróbować HyperCam 2.16 za darmo już teraz.

Nagrywając HyperCam 2.16 można uchwycić wszystko to, co dzieje się w danym momencie na ekranie - ruchy myszką, operacje w menu, pojawiające się okna. Program nie zniekształca oryginalnych kolorów. Istnieje możliwość nagrywania widoku tylko z wybranego obszaru ekranu oraz dodanie dowolnego tekstu do klipu. Należy zaznaczyć, że używając Hyper Cam 2.16 do nagrywania filmów wideo odtwarzanych na stronach www lub przez odtwarzacze multimedialne uzyskany obraz może przedstawiać jedynie czarne puste pole. Możliwe jest poradzenie sobie z tym problemem poprzez odpowiednią konfigurację odtwarzacza. Szczegółowe porady na ten temat znajdziesz na www.hypercam.com. HyperCam 2.16 jest free i działa po polsku.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne Microsoft, z jakimi kompatybilny HyperCam 2.16 to Windows XP, Windows 2000, Windows NT4, Windows ME oraz Windows 98. Nie będzie kłopotów z obsługa HyperCam 2.16 na Windows Vista (wersje 32- i 64-bit). Strona oficjalna producenta nie informuje czy HyperCam 2.16 działa na Windows 7. Dostępny jest HyperCam 2.16 w wersji pl.

Licencja i cena

Niestety, HyperCam 2.16 nie jest freeware. Za darmo jest jednak dostępna wersja ewaluacyjna HyperCam 2.16 (demo license). Ograniczenia, jakie producent nakłada na wersję demo HyperCam 2.16 to pojawiający się komunikat przypominający o konieczności zakupu programu oraz znak wodny dodany do nagranego filmu. Kupując HyperCam 2.16 w wersji full na stronie oficjalnej producenta zapłacisz 39,38 USD. Szybką transakcje gwarantuje możliwość płacenia przez PayPal. Szczegóły hypercam.com.

Uwaga! Spotykana czasem w internecie wersja HyperCam 2.16 Portable jest identyczna z HyperCam 2.16.

Wypróbuj nagrywanie obraz z HyperCam 2.16 – u nas download za free. Po ściągnięciu HyperCam 2.16, pobierz inne programy z naszego serwisu. Już teraz możesz zapatrzyć się w najnowsze pakiety antywirusowe, programy biurowe lub odtwarzacze multimedialne a wszystko po polsku i za darmo.

Podobne Edycja Video

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HyperCam 2.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie