Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Studio 4.2.3

Kategoria: Edycja Video
Producent: DVDVideoSoft Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2041

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Studio 4.2.3

Free Studio jest pakietem bezpłatnych programów firmy DVDVideoSoft do obsługi plików audio i wideo. Z pomocą Free Studio można konwertować pliki multimedialne – zmieniać formaty i dostosowywać je do odważania na takich urządzeniach jak iPod, PSP, iPhone, BlackBerry i inne. Free Studio umożliwia nagrywanie płyt DVD oraz CD. Free Studio 4 pozwala na download i upload muzyki i klipów wideo między różnymi urządzeniami – komputerem, telefonami komórkowymi, konsolami. Pakiet posiada też narzędzia umożliwiające edycję plików audio i wideo. Free Studio 4 działa po polsku i w dziesięciu innych językach. Free Studio 4 to program rozpowszechniany całkowicie za darmo.

Free Studio 4.2.3, najnowszy pakiet DVDVideoSoft, obsługuje następujące formaty to: avi, divx, xvid, dvd, h264, mpg, mpeg2, mpeg, mp4, ifo, vob, swf, m2v, dvr-ms, dat, vro, mov, qt, wmv, asf, 3gp, 3gpp, 3g2, 3gp2, rm, rmvb, dv, mpe, m1v, mkv, ogm, flv, h261, h263, m4v. Pięciu aplikacji Free Studio 4 można używać do współpracy z serwisem YouTube: Free YouTube Download, Free YouTube to MP3 Converter, Free YouTube to iPod and PSP Converter, Free YouTube to iPhone Converter oraz Free YouTube Uploader. Następujące programy służą do nagrywania płyt DVD i CD na Free Studio 4: Free DVD Video Burner, Free Disc Burner, Free Audio CD Burner, Free DVD Decrypter, Free Audio CD to MP3 Converter. Wszystkich komponentów Free Studio 4 można używać za darmo.

Free Studio posiada trzy aplikacje do edycji plików mutlimedialnych: Free Video Dub (służący do wycinania fragmentów plików wideo), Free Audio Dub (służący do wycinania fragmentów plików audio) oraz Free Video Flip and Rotate (można nim odwracać w różnym stopniu obraz w plikach wideo). Prostą konwersję formatów oferują następujące aplikacje: Free DVD Video Converter, Free Video to DVD Converter, Free Video to Flash Converter, Free 3GP Video Converter, Free Video to iPod and PSP Converter, Free Video to iPhone Converter, Free Video to MP3 Converter, Free Video to JPG Converter, Free Audio Converter, Free Audio to Flash Converter. Free Studio 4 w wersji pl działa od chwili instalacji. Wypróbuj Free Studio 4, ściągnij klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Wymagania systemowe

Free Studio jest kompatybilne z Windows 2000, Windows XP, Windows 2003 oraz Windows Vista. Nie ma oficjalnych informacji na temat współdziałania Free Studio 4 i Windows 7. Do prawidłowego działania Free Studio 4 osobne spolszczenie nie jest wymagane – pakiet działa w wersji pl.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Free Studio 4 to freeware. Żadna z aplikacji dostępnych w pakiecie Free Studio 4 nie jest trial – każdy komponent jest darmowy.

Jeśli potrzebujesz kilku różnych narzędzi do edycji plików audio i wideo, wybierz Free Studio 4 i pobierz za jednym zamachem dwadzieścia trzy programy.

Podobne Edycja Video

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Studio 4.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie