Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Studio 4.1.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: DVD Video Soft Limited
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 25 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3442

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Free Studio 4.1.1

Free Studio to pakiet 20 programów przeznaczonych zgrywania i edycji plików audio i video (również formatu DVD). Wsz­ystkie programy wchodzące w skład pakietu posiadają licencję freeware, a ich dostawcą jest firma DVDVideoSoft.


Free Studio jest de facto menadżerem pośredniczącym w doborze i instalacji wybranych elementów pakietu. Wśród 20 dostępnych programów interesującą grupę stanowią aplikacje przeznaczone do obsługi serwisu Youtube - Free Studio dostarcza odpowiednie programy do pobierania plików video z serwisu oraz późniejszej ich obróbki (po zapisaniu na dysk użytkownika) - w skład zestawu wchodzi min. program YouTube to MP3 Converter przy pomocy, którego możemy zapisywać pobrane z serwisu pliki w formacie mp3.

Ponadto w skład pakietu wchodzą programy dające możliwość dowolnej obróbki i edycji materiałów audio i video oraz dowolnej konwersji pomiędzy formatami zapisu. Specjalna aplikacja pozwala również przygotować pliki multimedialne dla iPhona.


­

Podobne Edycja Video

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Studio 4.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie