Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fraps 3.4.6

Kategoria: Edycja Video
Producent: Beepa Pty Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 7696

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Fraps 3.4.6

­Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje cię Fraps. Fraps pozwala nagrać klip o prędkości 10 do 120 FPS (z angielskiego: frames per second - klatek na sekundę), w rozdzielczości do 2560x1600. Dodatkowo dzięki Fraps możesz analizować wydajność systemu w czasie rozgrywki. Niestety najnowszy Fraps po polsku nie jest dostępny. Fraps 3 działa w języku angielskim, jednak obsługa jest na tyle prosta, że można sobie z nią poradzić intuicyjnie. Fraps dostępny w tym miejscu to shareware (ograniczenie to znak wodny dodany do zachowanych plików) – jeśli chcesz posiadać Fraps 3 Full Version, musisz wykupić licencję (www.fraps.com). Sprawdź Fraps już teraz.

Jedną z funkcji Fraps 3.4.6 jest benchmark, czyli testowanie wzorcowe. Przy pomocy Fraps 3.4.6 przeprowadzisz testy wydajności systemu komputerowego. W rogu ekranu ukarze się komunikat o ilości FPS – klatek na sekundę. Istnieje możliwość dowolnego ustawienia czasu pomiaru, jego punktu początkowego i końcowego. Uzyskane dane statystyczne są zachowywane na dysku.

Dotąd robiąc zrzuty musiałeś otwierać program graficzny za każdym razem gdy chciałeś zachować nowy obraz? Teraz nie musisz. Kiedy używasz Fraps wystarczy naciśniecie jednego klawisza a program sam zapamięta wrzut ekranu i opatrzy je dokładną informacją o czasie powstania. Na stronie oficjalnej Fraps (www.fraps.com) znajdziesz krótką instrukcje obsługi. Jeśli Fraps 3.4.6 sprawi ci problem, możesz liczyć na pomoc techniczną.

Czy chciałeś kiedyś nagrać sekwencję gry? Zrobić filmik przedstawiający twoje wyczyny w czasie rozgrywki? Opcja nagrywania wideo w czasie rzeczywistym pozwala upamiętnić ważne rozgrywki z dźwiękiem, w rozdzielczości maksymalnej 2560x1600, w prędkości 10 do 120 klatek na sekundę. Producent gwarantuje najwyższą jakość zapisu. Najnowszy Fraps 3.4.6 do pobrania już teraz z naszego serwisu. Pochwal się swymi osiągnięciami w grach za pomocą Fraps.

Podobne Edycja Video

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fraps 3.4.6

dodał: ~van- , 09.05.2010

Kup pełną wersję.

dodał: ~Arken , 24.02.2010

Jak można zrobić żeby fraps nagrywał dłuzej niż 30sekund i czy sie da chodzi mi o jakieś 5min ?

dodał: ~Mucha , 18.11.2009

JA NEI WIEM JAK TO ZRONIĆ

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie