Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDx 4.0.1.0

Kategoria: Edycja Video
Producent: Jean-Luc Pons
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.12.2008
Data modyfikacji: 01.12.2011
Rozmiar: 80 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 995

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DVDx 4.0.1.0

DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

DVDx bazuje na otwartych bibliotekach (open-source) i potrafi kompilować wysokiej jakości filmy z płyt DVD do formatu (S)Video CD, DivX, AVI lub Windows Media. Obsługa programu na podstawowym poziomie jest niezwykle prosta i skopiowanie i prze formatowanie filmu odbywa się praktycznie w jednym kroku, tak że nawet zupełnie niedoświadczeni użytkownicy mogą wykonywać kopie bezpieczeństwa swoich filmów. Osobom mającym natomiast większe doświadczenie w dziedzinie multimediów DVDx daje dostęp do bardzo wielu interesujących opcji ingerencji w takie elementy jak menu płyty, język, format i język napisów etc. Aplikacja jest rozpowszechniana na licencji GNU/GPL jest więc cąłkowicie darmowa, a jej kod źródłowy można dowolnie modyfikować.

­

Podobne Edycja Video

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDx 4.0.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie