Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDx 4.0.1.0

Kategoria: Edycja Video
Producent: Jean-Luc Pons
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.12.2008
Data modyfikacji: 01.12.2011
Rozmiar: 80 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1001

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DVDx 4.0.1.0

DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

DVDx bazuje na otwartych bibliotekach (open-source) i potrafi kompilować wysokiej jakości filmy z płyt DVD do formatu (S)Video CD, DivX, AVI lub Windows Media. Obsługa programu na podstawowym poziomie jest niezwykle prosta i skopiowanie i prze formatowanie filmu odbywa się praktycznie w jednym kroku, tak że nawet zupełnie niedoświadczeni użytkownicy mogą wykonywać kopie bezpieczeństwa swoich filmów. Osobom mającym natomiast większe doświadczenie w dziedzinie multimediów DVDx daje dostęp do bardzo wielu interesujących opcji ingerencji w takie elementy jak menu płyty, język, format i język napisów etc. Aplikacja jest rozpowszechniana na licencji GNU/GPL jest więc cąłkowicie darmowa, a jej kod źródłowy można dowolnie modyfikować.

­

Podobne Edycja Video

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDx 4.0.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie