Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVDFab HD Decrypter 5.1.1.0

Kategoria: Edycja Video
Producent: Fengtao Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 6,98 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 933

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVDFab HD Decrypter 5.1.1.0

Jest to narzędzie pozwalające wykonać kopie zapasowe płyt DVD/HD-DVD/Blu-Ray. Umożliwia skopiować całą zawartość płyty, nie wyłączając menu, zapowiedzi i kompletu dodatków. Jednocześnie, jeśli użytkownik chce, może wybrany przez siebie dodatek pominąć.


Kopiowanie przebiega sprawnie i szybko, zachowując wysoką jakość. DVDFab wyposażony jest w prosty kreator, który za zadanie ma szybkie kolekcjonowanie wszystkich danych koniecznych do kopiowania. Aplikacja współpracuje z płytami zapisanymi w systemie NTSC i PAL. Możliwe jest usuwanie zabezpieczeń związanych z regionami, kopiowaniem itp. Poniżej do pobrania najnowsza wersja programu DVDFab HD Decrypter z rozszerzeniem 7.

Podobne Edycja Video

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVDFab HD Decrypter 5.1.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie