Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX for Windows 7

Kategoria: Edycja Video
Producent: DivX
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 20,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1885

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DivX for Windows 7

Zmodernizowana wersja kodeków przeznaczonych dla użytkowników filmów DivX. Pakiet składa się z odtwarzacza, kodek wersja 6.8.4, odtwarzacz DivX Web Player 1.4, DivX Player 6.8.2. Możliwe korzystanie jest modułów DivX Converer i Divx Pro Codec przed 15 dni.


Program ten pozwala na obsługę filmów kompresorowych w wysokiej rozdzielczości, które są przystosowane w specjalny sposób poprawiający ich wizualizację na nowoczesnych telewizorach. Jakość tych obrazów jest gorsza od zwykłych płyt DVD, posiadają zmniejszoną objętość, co pozwala wypożyczyć je używając serwisów internetowych. Ściągnięcie setek megabajtów używając szerokopasmowego łącza jest prostsze niż użycie 4 bądź 9 GB filmów DVD.

Wprowadzona obsługa nowych procesów z paroma rdzeniami, dekompresją filmu jest szybsza o ok 50%. Dodatkowym usprawnieniem jest optymalizacja wyświetlanego obrazu, co uzależnione jest typy filmu. Pozwala to oglądać filmy animowana w lepszej jakości.

Podobne Edycja Video

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX for Windows 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie