Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX for Windows 7

Kategoria: Edycja Video
Producent: DivX
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 20,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1892

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis DivX for Windows 7

Zmodernizowana wersja kodeków przeznaczonych dla użytkowników filmów DivX. Pakiet składa się z odtwarzacza, kodek wersja 6.8.4, odtwarzacz DivX Web Player 1.4, DivX Player 6.8.2. Możliwe korzystanie jest modułów DivX Converer i Divx Pro Codec przed 15 dni.


Program ten pozwala na obsługę filmów kompresorowych w wysokiej rozdzielczości, które są przystosowane w specjalny sposób poprawiający ich wizualizację na nowoczesnych telewizorach. Jakość tych obrazów jest gorsza od zwykłych płyt DVD, posiadają zmniejszoną objętość, co pozwala wypożyczyć je używając serwisów internetowych. Ściągnięcie setek megabajtów używając szerokopasmowego łącza jest prostsze niż użycie 4 bądź 9 GB filmów DVD.

Wprowadzona obsługa nowych procesów z paroma rdzeniami, dekompresją filmu jest szybsza o ok 50%. Dodatkowym usprawnieniem jest optymalizacja wyświetlanego obrazu, co uzależnione jest typy filmu. Pozwala to oglądać filmy animowana w lepszej jakości.

Podobne Edycja Video

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX for Windows 7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie