Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConvertXtoDVD 3.5.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: VSO-Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 24.03.2009
Rozmiar: 16,8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 967

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis ConvertXtoDVD 3.5.1

W ConvertXtoDVD używając zaledwie kilku kliknięć można wykonać kopię zapasową swoich ulubionych filmów, posiadając przy tym jednocześnie możliwość odtwarzania ich na dowolnym odtwarzaczu dvd w komputerze lub przy telewizorze.

Najnowsza wersja ConvertXtoDVD obsługuje popularne formaty takie jak Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, MP4, AVI, WMV, DV i inne. Kolejną ważną funkcją ConvertXtoDVD jest możliwość, aby bez trudu nagrać przekonwertowane już pliki na nośnik DVD. Użytkownik programu ConvertXtoDVD może dowolnie zmieniać opcję aspect ratio określajacą rozmiary plików wideo lub pozostawić ją niezmienioną.

W takim przypadku ConvertXtoDVD zapisze przekonwertowane pliki w ich oryginalnym rozmiarze. Program współpracuje z formatami wideo NTSC i PAL i posiada funkcje automatycznego tworzenia rozdziałów. Wielościeżkowe strumienie audio są rónież obsługiwane.

Pobierz najnowszą wersję programu ConvertXtoDVD aby w pełni cieszyć się swoimi nagraniami wideo.

Podobne Edycja Video

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConvertXtoDVD 3.5.1

dodał: ~PolixXx , 03.04.2009

Super program..

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie