Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Video ReMaker 4.0.4.134

Kategoria: Edycja Video
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 41.6 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1292

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis AVS Video ReMaker 4.0.4.134

AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

Tryb pracy programu gwarantuje, że powtórna kompresja pliku będzie bezstratna, tak że bez obawy możemy wycinać wszystkie niechciane fragmenty z naszych plików video.

Program obsługuje następujące wyjściowe formaty kompresji:

 • MPEG-1 i MPEG-2,
 • Video DVD  VOB i VRO, MPEG-4
 • AVI (DivX i Xvid)

Natomiast jedynym formatem wejściowym dla programu, który umożliwia edycję jest standard MPEG.
­
­

Podobne Edycja Video

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Video ReMaker 4.0.4.134Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie