Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Video Editor 6.2.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2009
Data modyfikacji: 16.10.2012
Rozmiar: 150 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1663

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVS Video Editor 6.2.1

­­­AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. Oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść. Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i przyjaznym interfejsem, co sprawia, że jest szczególnie odpowiedni dla początkujących użytkowników.

­Podstawowym narzędziem edycji jest tzw. linia czasu (ang. timeline), na której wprowadzane są kolejne zmiany. AVS Video Editor pozwala dodać animowany tekst lub napisy końcowe oraz dzielić film na sceny lub wycinać niepotrzebne fragm­enty. AVS Video Editor 6.2.1, najnowszy AVS Video Editor, umożliwia dodanie dowolnych ścieżek dźwiękowych oraz tworzenie menu płyty z użyciem gotowych stylów. W AVS Video Editor można utworzyć pokaz slajdów ze zdjęć z użyciem efektów i podkładu dźwiękowego. AVS Video Editor pozwala na download plików wideo na urządzenia PSP, iPod, Archos, Creative Zen Vision, telefony komórkowe i przenośne odtwarzacze DVD. Przetestuj AVS Video Editor za darmo już teraz.

AVS Video Editor współpracuje z następującymi formatami: DVD, AVI (DivX, Xvid), MP4, WMV, 3GP, QuickTime (MOV), VOB, VRO, MPEG, MPG, DAT, Real Video, H.264. Program pozwala na edycję plików nagranych na kamerach HD w formatach HD Video, AVCHD, MPEG-2 HD i WMV HD, TOD, MOD, M2TS. Niezwykle przydatną funkcją jest funkcja nagrywania płyt CD-R/RW, DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD-RAM, Double/Dual Layer i DivX/Xvid. Jeśli chcesz wypróbować testową wersję AVS Video Editor, pobierz plik instalacyjny z naszej strony.­ ­

­

Podobne Edycja Video

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Video Editor 6.2.1

dodał: Hobbit696 , 28.02.2010

Ten program jest najlepszy na świecie! Bóg zesłał mi go z nieba <333 Szybki i profesjonalny! Lepszego nie można sobie wymarzyć! Wykupcie pełną wersję a nie pożałujecie!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie