Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AviTricks Video Pro 3.10

Kategoria: Edycja Video
Producent: Bobyte Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.07 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1045

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AviTricks Video Pro 3.10

AviTricks to nieliniowy edytor wideo z podglądem dokonywanych zmian w czasie rzeczywistym.

AviTricks daje możliwość łatwego łączenia i dzielenia materiałów video oraz zawiera liczne efekty, które użytkownik może nałożyć na obraz, nad którym aktualnie pracuje. Wprowadzane zmiany, oprócz podglądu obrazu w czasie rzeczywistym, możemy śledzić i kontrolować za pomocą przedstawień graficznych - w formie linii czasu lub wykresu drzewkowego. Oba tryby wyświetlania są "aktywne" - możemy na nich wprowadzać zmiany, a ich obsługa jest niezwykle prosta. Taki tryb pracy pozwala na dodawanie i kontrolę niezliczonej liczby efektów i zmian do materiału video. AviTricks pozawala również dzielić większe materiały na mniejsze partie - tak by ułatwić pracę, następnie zaś łączy je z powrotem. Aplikacja rozdziela również ścieżkę audio, która jest przedstawiana osobno i daje możliwość niezależnego edytowania dźwięku. Efekty pracy w AviTricks możemy zapisać w pliki Avi lub pliku Windows Media Format.­

­

Podobne Edycja Video

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AviTricks Video Pro 3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie