Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avidemux 2.5

Kategoria: Edycja Video
Producent: Avidemux
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 10.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1641

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avidemux 2.5

Avidemux 2.5 to aplikacja, która przyda się każdej osobie zajmującej obróbką wideo. Jest to bowiem potężne narzędzie, wyposażone w szereg przydatnych funkcji. I choć może trudno w to uwierzyć, Avidemux 2.5 jest całkowicie darmowy – nie trzeba za niego zapłacić ani grosza, a otrzymuje się pełną wersję aplikacji. Wypada więc wymienić wszystkie jej zalety i możliwości. Zacznijmy od tego, że dzięki Avidemux można skonwertować dowolny klip wideo zapisany w formacie AVI, MP4, ASF i MPEG, do formatu umożliwiającego odtworzenie go na stacjonarnym DVD. Ponadto program pozwala na niewielką edycję materiału filmowego – jest tu możliwość zmiany rozdzielczości klipu, wyostrzenie obrazu, czy też niewielkie jego przekrzywienie.

To jeszcze nie koniec możliwości aplikacji. Kolejnymi funkcjami, o jakich wypada wspomnieć, są możliwości operowania na klatkach. Możemy wycinać je, zamieniać czy też przestawiać. Dodając do tego funkcje nakładania napisów, zyskujemy dość duże pole do popisu. Jedynym minusem Avidemux jest brak wydania polskiego. Użytkownicy znający język angielski nie powinni mieć problemów z obsługą aplikacji, jednak nie znający go mogą sprawdzić w sieci, czy nie powstało spolszczenie Avidemux. Instrukcja Avidemux znajduje się na stronie producenta, w sieci można też znaleźć liczne porady dotyczące używania programu.

Na samym końcu prezentacji tego użytecznego programu wypada wspomnieć o dość udanej funkcji, jaką jest wbudowany kalkulator. Wybieramy, na jaki nośnik chcemy nagrać materiał (np. DVD), a kalkulator wylicza, jakie mogą być maksymalne parametry klipu, aby zmieścił się on na nośniku. Dodatkowo dzięki skryptom możemy zautomatyzować masowe działania. 

Podobne Edycja Video

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avidemux 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie