Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avidemux 2.5

Kategoria: Edycja Video
Producent: Avidemux
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.01.2011
Rozmiar: 10.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1641

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avidemux 2.5

Avidemux 2.5 to aplikacja, która przyda się każdej osobie zajmującej obróbką wideo. Jest to bowiem potężne narzędzie, wyposażone w szereg przydatnych funkcji. I choć może trudno w to uwierzyć, Avidemux 2.5 jest całkowicie darmowy – nie trzeba za niego zapłacić ani grosza, a otrzymuje się pełną wersję aplikacji. Wypada więc wymienić wszystkie jej zalety i możliwości. Zacznijmy od tego, że dzięki Avidemux można skonwertować dowolny klip wideo zapisany w formacie AVI, MP4, ASF i MPEG, do formatu umożliwiającego odtworzenie go na stacjonarnym DVD. Ponadto program pozwala na niewielką edycję materiału filmowego – jest tu możliwość zmiany rozdzielczości klipu, wyostrzenie obrazu, czy też niewielkie jego przekrzywienie.

To jeszcze nie koniec możliwości aplikacji. Kolejnymi funkcjami, o jakich wypada wspomnieć, są możliwości operowania na klatkach. Możemy wycinać je, zamieniać czy też przestawiać. Dodając do tego funkcje nakładania napisów, zyskujemy dość duże pole do popisu. Jedynym minusem Avidemux jest brak wydania polskiego. Użytkownicy znający język angielski nie powinni mieć problemów z obsługą aplikacji, jednak nie znający go mogą sprawdzić w sieci, czy nie powstało spolszczenie Avidemux. Instrukcja Avidemux znajduje się na stronie producenta, w sieci można też znaleźć liczne porady dotyczące używania programu.

Na samym końcu prezentacji tego użytecznego programu wypada wspomnieć o dość udanej funkcji, jaką jest wbudowany kalkulator. Wybieramy, na jaki nośnik chcemy nagrać materiał (np. DVD), a kalkulator wylicza, jakie mogą być maksymalne parametry klipu, aby zmieścił się on na nośniku. Dodatkowo dzięki skryptom możemy zautomatyzować masowe działania. 

Podobne Edycja Video

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avidemux 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie