Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avidemux 2.4.4

Kategoria: Edycja Video
Producent: Mean
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 12626 kb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1680

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avidemux 2.4.4

Avidemux to edytor wideo umożliwiający wykonywanie podstawowych operacji na materiale filmowym, takich jak wycinanie, filtrowanie i kodowanie. Program obsługuje popularne typy plików, między innymi AVI, DVD, MPEG, MP4(iPod) i ASF.Za pomocą Avidemux możemy wyciąć sceny z naszego filmu, połączyć kilka klipów w jeden, nałożyć odpowiedni filtr i przekodować materiał do innego formatu. Do dyspozycji mamy również wbudowany kalkulator bitrate'u,  ustawienia predefiniowane z myślą o iPodzie, DVD itp, oraz zaawansowane narzędzia wideo.

Podobne Edycja Video

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avidemux 2.4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie