Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avidemux 2.6

Kategoria: Edycja Video
Producent: avidemux.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 12,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 32

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avidemux 2.6

Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.
Kiedyś dostępny jedynie dla użytkowników systemu Linux, dziś Avidemux dzięki swojej olbrzymiej popularności dostępny jest także w wersjach na Windowsa i Mac OSa. Program obsługuje pliki AVI, MPEG, MP4 i ASF, czyli te które najczęściej są wykorzystywane do konwertowania filmów. Aplikacja oferuje użytkownikom wiele praktycznych funkcji oraz ciekawych efektów, a całość może jeszcze być rozszerzona o zewnętrzne komponenty.
Avidemux umożliwia nam zatem  wycinanie, wklejanie czy zamienianie klatek filmowych, nakładanie na nie różnorodnych filtrów oraz oczywiście ich konwertowanie. Bardzo przydatną opcją jest wbudowany kalkulator, który pozwala ustalić jakie dane należy zadeklarowa, aby plik po zmianie formatu zmieścił się na wybrany przez użytkownika nośnik. Avidemux sprzyja też użytkownikom, którzy poddają obróbce dużą ilość plików, gdyż dzięki mechanizmowi projektów i skryptów, proces ten jest zautomatyzowany. Natomiast czytelny i prosty w obsłudze interfejs pomoże rozpocząć przygodę z obróbką plików wideo początkującym użytkownikom.

Podobne Edycja Video

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avidemux 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie