Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Avidemux 2.6

Kategoria: Edycja Video
Producent: avidemux.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 12,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 32

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Avidemux 2.6

Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.
Kiedyś dostępny jedynie dla użytkowników systemu Linux, dziś Avidemux dzięki swojej olbrzymiej popularności dostępny jest także w wersjach na Windowsa i Mac OSa. Program obsługuje pliki AVI, MPEG, MP4 i ASF, czyli te które najczęściej są wykorzystywane do konwertowania filmów. Aplikacja oferuje użytkownikom wiele praktycznych funkcji oraz ciekawych efektów, a całość może jeszcze być rozszerzona o zewnętrzne komponenty.
Avidemux umożliwia nam zatem  wycinanie, wklejanie czy zamienianie klatek filmowych, nakładanie na nie różnorodnych filtrów oraz oczywiście ich konwertowanie. Bardzo przydatną opcją jest wbudowany kalkulator, który pozwala ustalić jakie dane należy zadeklarowa, aby plik po zmianie formatu zmieścił się na wybrany przez użytkownika nośnik. Avidemux sprzyja też użytkownikom, którzy poddają obróbce dużą ilość plików, gdyż dzięki mechanizmowi projektów i skryptów, proces ten jest zautomatyzowany. Natomiast czytelny i prosty w obsłudze interfejs pomoże rozpocząć przygodę z obróbką plików wideo początkującym użytkownikom.

Podobne Edycja Video

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Avidemux 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie