Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

After Effects CS4

Kategoria: Edycja Video
Producent: Adobe System Iic.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 1.3 Gb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8866

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis After Effects CS4

Adobe After Effects to narzędzie profesjonalne narzędzie służące do tzw. postprodukcji.

Adobe After Effects jest wykorzystywany w profesjonalnej obróbce filmowej i telewizyjnej. Główne funkcje tej aplikacji to łączenie z nagraniem video efektów graficznych, animacji, tekstu i szeroo rozumianych innych "efektów specjalnych"

Program pracuje w trybie edycji nieliniowej co umożliwia łatwiejszy dostęp do dowolnego fragmentu obrabianego materiału. Poszczególne elementy gotowej produkcji są w procesie edycji Adobe After Effects umieszczane na osobnych ścieżkach (track) co daje znacznie lepsza kontrolę nad ich zachowaniem i parametrami. Taki system organizacji sceny zaadoptowany został z programów dla środowiska Flash.

Adobe After Effects doskonale integruje się z pozostałymi programami z pakietu Adobe jak Illustrator czy Photoshop.

Bardzo istotną funkcją After Effects jest obłśuga wtyczek oraz możliwość nieograniczonego tworzenia nowych pluginów przez użytkowników.

Podobne Edycja Video

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: After Effects CS4

dodał: ~CYBER , 10.06.2010

hahaha buahahaha czabyło wklejić crack a nie uruchamiać generatora kluczy :-) . LOL Wersja trial jest obkrojona z kodeków i czba będzie pobrać dodatkowo program z kodekami o masie około 2.5 GB aby sie pobawić niektórymi produktami videocopilot .

dodał: ~prawiepR0 , 12.01.2010

Świetny program, wydaje mi się, że nawet lepszy od sony vegas 9.0. W połączeniu z produktami videocopilot daje fantastyczne efekty. Niestety żeby zrobić coś "fajnego" potrzeba miesięcy wprawy...

dodał: ~załamana , 13.09.2009

nie moge tego ściągnąc nie łapie sie w angielskim.. czy ktoś pomoże??zalezy mi na tym programie

dodał: ~lukas , 25.03.2009

rozwalił mi system ! ten program i mam 5 spyware i jeszcze 653 trojanów

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie