Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Time-Lapse Tool 2.2

Kategoria: Edycja Video
Producent: AI Devs
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 28.08.2016
Rozmiar: 10,58 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 4

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Time-Lapse Tool 2.2

Time-Lapse Tool to łatwe w obsłudze i szybkie w działaniu narzędzie, za pomocą którego stworzymy ciekawe krótkie filmy poklatkowe bądź animowane pliki GIF. Do tego celu możemy wykorzystywać dowolne zdjęcia zapisane na dysku twardym komputera, zaś przeznaczeniem tego typu materiałów mogą być fora internetowe, prezentacje, krótkie wiadomości itp. 

Na uwagę zasługuje przede wszystkim obsługa programu - jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego i wiedzy na temat grafiki komputerowej, bez większego problemu stworzą ciekawą animację GIF lub filmik np. na potrzeby forumowego avatara. A jak to zrobić?

W pierwszym kroku, z poziomu okna głównego programu Time-Lapse Tool, wybieramy opcję „Nowy”, następnie zaznaczamy folder do zapisywania obrazów i sekwencję obrazów znalezioną przez aplikację, a potem klikamy przycisk „importuj jako sekwencję”, co pozwoli na dodanie własnych obrazów do filmu. W kolejnym kroku definiujemy liczbę klatek na sekundę, dodajemy opcjonalne efekty specjalne i klikamy na „Eksportuj”. Warto również określić rozdzielczość i format obrazu, a dopiero potem znów kliknąć „Eksportuj”, by wybrać miejsce zapisu pliku. 

Oczywiście program Time-Lapse Tool wspiera wiele formatów i jest kompatybilny m.in. z Windows Media, Apple TV i H.264. Co więcej, poradzi sobie zarówno z rozdzielczością HD, jak i 4K w różnych proporcjach obrazu, dzięki czemu możemy przygotować zarówno pliki na fora internetowe, jak również projekty wysokiej jakości na potrzeby np. prezentacji multimedialnych. 

Warto wspomnieć, że każdy film lub animację można wzbogacić za pomocą licznych efektów specjalnych, jak np. przybliżanie wybranych ujęć przy użyciu funkcji powiększania czy naśladowanie ruchu kamery. Po zapisaniu projektu możemy skopiować go na dysk twardy komputera, pamięć przenośną, jak również opublikować w Internecie za pośrednictwem serwisu YouTube bezpośrednio z aplikacji lub dowolnym serwisie społecznościowym, a także wysłać e-mailem.

Podobne Edycja Video

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Time-Lapse Tool 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie