Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SlideShow YouTube 10

Kategoria: Edycja Video
Producent: Aqua Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.08.2016
Rozmiar: 140 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 11

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SlideShow YouTube 10

SlideShow YouTube to bardzo zaawansowany, przepełniony ciekawymi funkcjami i dodatkami, choć prosty w obsłudze program, za pomocą którego wyedytujemy filmy, stworzymy pokazy slajdów oraz prezentacje multimedialne na potrzeby serwisu internetowego YouTube. Warto pamiętać, że jest to jedyna droga eksportu gotowych plików w opisywanym programie. 

Program SlideShow YouTube charakteryzuje się dużym zaawansowaniem oraz sporą ilością możliwości wspomagających montaż filmów i przygotowywanie prezentacji. Użytkownik może zastosować różne efekty i rozwiązania np. animacje, przejścia itp. Warto zwrócić uwagę na bogatą kolekcję dodatków oraz wspomnianych efektów, dzięki czemu tworzone filmy są atrakcyjne i ciekawe dla widza. Do stworzenia materiału możemy również wykorzystywać różnorodne pliki graficzne, dźwiękowe, osobne klipy filmowe, własne animacje itp. 

Program SlideShow YouTube pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek, co z pewnością spodoba się zaawansowanym i wymagającym użytkownikom. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści, co z pewnością przyda się w przypadku filmów YouTube. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla indywidualnych preferencji. Co więcej, większość efektów można łączyć, modyfikować i ustawiać wedle upodobania.

Wypada również zwrócić uwagę na możliwość maskowania efektów, dzięki czemu będą występowały tylko na wybranych fragmentach obrazu. Co więcej, aby przyciągnąć uwagę widzów, możemy skorzystać z ciekawej opcji projektowania ruchów kamery, by przykładowo skupić wzrok oglądającego na konkretnym szczególe kadru. Możemy również korzystać z systemu siatek, co pomaga w dokładnym przeciąganiu i wyrównywaniu efektów wizualnych w kadrze. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć za pomocą wygodnego przeciągania myszką.

Podobne Edycja Video

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • Adobe Premiere Elements 13

  Wersja próbna niezwykle popularnego i cenionego wśród profesjonalistów oprogramowania do nieliniowej edycji wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SlideShow YouTube 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie