Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SlideShow YouTube 10

Kategoria: Edycja Video
Producent: Aqua Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.08.2016
Rozmiar: 140 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 9

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SlideShow YouTube 10

SlideShow YouTube to bardzo zaawansowany, przepełniony ciekawymi funkcjami i dodatkami, choć prosty w obsłudze program, za pomocą którego wyedytujemy filmy, stworzymy pokazy slajdów oraz prezentacje multimedialne na potrzeby serwisu internetowego YouTube. Warto pamiętać, że jest to jedyna droga eksportu gotowych plików w opisywanym programie. 

Program SlideShow YouTube charakteryzuje się dużym zaawansowaniem oraz sporą ilością możliwości wspomagających montaż filmów i przygotowywanie prezentacji. Użytkownik może zastosować różne efekty i rozwiązania np. animacje, przejścia itp. Warto zwrócić uwagę na bogatą kolekcję dodatków oraz wspomnianych efektów, dzięki czemu tworzone filmy są atrakcyjne i ciekawe dla widza. Do stworzenia materiału możemy również wykorzystywać różnorodne pliki graficzne, dźwiękowe, osobne klipy filmowe, własne animacje itp. 

Program SlideShow YouTube pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek, co z pewnością spodoba się zaawansowanym i wymagającym użytkownikom. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści, co z pewnością przyda się w przypadku filmów YouTube. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla indywidualnych preferencji. Co więcej, większość efektów można łączyć, modyfikować i ustawiać wedle upodobania.

Wypada również zwrócić uwagę na możliwość maskowania efektów, dzięki czemu będą występowały tylko na wybranych fragmentach obrazu. Co więcej, aby przyciągnąć uwagę widzów, możemy skorzystać z ciekawej opcji projektowania ruchów kamery, by przykładowo skupić wzrok oglądającego na konkretnym szczególe kadru. Możemy również korzystać z systemu siatek, co pomaga w dokładnym przeciąganiu i wyrównywaniu efektów wizualnych w kadrze. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć za pomocą wygodnego przeciągania myszką.

Podobne Edycja Video

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • Sony Vegas Pro

  Sony Vegas Pro to bardzo dobry pakiet narzędzi multimedialnych, który umożliwia tworzenie i edytowanie plików wideo oraz audio w nowoczesny i profesjonalny sposób, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Fraps

  Czy chciałeś czasem nagrać sekwencję gry komputerowej w formie filmu wideo lub stworzyć szybko zachować zrzuty ekranowe? Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego programu, na pewno zainteresuje Cię Fraps.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SlideShow YouTube 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie