Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Video Editor 1.4.51.712

Kategoria: Edycja Video
Producent: DVDVideoSoft Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2016
Rozmiar: 27,40 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Video Editor 1.4.51.712

Free Video Editor, wcześniej znany pod nieco inną nazwą - Free Video Dub - to bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do edycji plików wideo. Co prawda aplikację wyposażono w wiele przydatnych funkcji, jednak sprawdzi się ona głównie w mało skomplikowanych zadaniach oraz podstawowej obróbce wideo.

Program między innymi ze względu na swój darmowy charakter, przeznaczony jest dla początkujących użytkowników. Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z obróbką wideo lub po prostu chce okazjonalnie edytować jakiś film, z pewnością będzie zadowolony z prostej obsługi i podstawowych funkcji. Co ciekawe, po program sięgają również profesjonaliści, by przyciąć film lub dokonać prostej i szybkiej modyfikacji. 

Przykładowo, przy użyciu aplikacji możemy usunąć niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania, co oznacza, że wszystkie przetworzone pliki wideo, zachowują swoją oryginalną jakość obrazu. Jedną z najważniejszych zalet programu, jest jego prosty i czytelny interfejs użytkownika wyposażony wyłącznie w najważniejsze funkcje przeznaczone do obróbki materiałów wideo. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty, Free Video Editor poradzi sobie z plikami zapisanymi jako AVI, MP4, FLV, MKV, 3GP, WEBM, WMV oraz MPG. 

Przejdźmy jednak do najważniejszych opcji dotyczących odtwarzania filmów. Program wyposażono w możliwość zatrzymywania obrazu i przesuwania go do następnej klatki, jak również przewijanie filmu do początku lub końca. Nie zabrakło również opcji pozwalających na cofnięcie lub przywrócenie wykonanej operacji. Za pomocą programu możemy wyciąć dowolny fragment filmu. W tym celu wystarczy zaznaczyć wybrany fragment, a następnie nacisnąć przycisk odpowiedzialny za usuwanie poszczególnych scen w aplikacji. 

Oprócz tego Free Video Editor wyświetla czas trwania całego filmu oraz po zaznaczeniu odpowiedniego fragmentu, podaje dokładne pozycje początkową i końcową. Podczas instalacji oprogramowania należy uważać, gdyż kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji, gdyż wprowadzają małe zamieszanie i są trudne w usunięciu.

Podobne Edycja Video

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • Windows Movie Maker

  Windows Movie Maker 2.6 jest to program do edycji materiałów wideo, który każdy użytkownik Windows XP otrzymuje wraz z systemem. Prezentowana na tej stronie edycja 2.6 przeznaczona jest dla systemów Windows 7.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Video Editor 1.4.51.712Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie