Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cypheros TS-Doctor 2.0.14

Kategoria: Edycja Video
Producent: Softwarevertrieb Frank Siek
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.01.2016
Data modyfikacji: 22.01.2016
Rozmiar: 59,72 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 17

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cypheros TS-Doctor 2.0.14

Cypheros TS-Doctor to wyposażone w wiele ciekawych funkcji, proste w obsłudze narzędzie, którego główną rolą jest edycja i obróbka materiałów wideo pochodzących z nagrywarek, telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych oraz antenowych. 

Program Cypheros TS-Doctor obsługuje większość oferowanych obecnie standardów - DVB-S, DVB-C oraz DVB-T. Do dyspozycji użytkowników oddano imponującą ilość ciekawych funkcji, za pomocą których możemy przykładowo wykadrować posiadany materiał wideo, usunąć zbędne reklamy dzięki zastosowanej funkcji wykrywania reklam, jak również sprawdzimy nagrany plik pod kątem błędów i niedoskonałości, które znacząco utrudniają odtworzenie materiału na zewnętrznych urządzeniach. Mowa tu między innymi o braku synchronizacji obrazu i dźwięku. 

Opisywane narzędzie bardzo sprawnie współpracuje z materiałami w wysokich rozdzielczościach. Ponadto mamy możliwość konwertowania materiałów pomiędzy wieloma formatami bez utraty jakości obrazu i dźwięku. Oczywiście Cypheros TS-Doctor sprawdzi się również w przypadku edycji wideo pochodzących z innych źródeł, na przykład aparatów cyfrowych, kamer, smartfonów itp. Reasumując, program poradzi sobie z obsługą takich transmisji, jak: DVB, ATSC, HD-TV, SD-TV, DVB-Radio oraz AVCHD. 

Jeśli chodzi o formaty wejścia, program poradzi sobie z takimi plikami, jak TS, M2TS, M2T, MTS, DVR, TS4, REC, TP, TP0, TRP i UVM. Formatami wyjściowymi są: TS, DVR, Enigma TS, MKV, M2TS, AVCHD, Blu-ray i SRT. Program udostępniany jest na mocy licencji próbnej, która pozwala na korzystanie przez okres 30 dni od momentu instalacji. Po instalacji domyślnym językiem interfejsu jest angielski, ale nasz rodzimy język dostępny jest z poziomu konfiguracji. 

Podobne Edycja Video

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Free Video Editor

  Prosty w obsłudze, bardzo popularny i w pełni darmowy program do edycji plików wideo przeznaczony w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z montażem i edycją.

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cypheros TS-Doctor 2.0.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie