Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cypheros TS-Doctor 2.0.14

Kategoria: Edycja Video
Producent: Softwarevertrieb Frank Siek
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.01.2016
Data modyfikacji: 22.01.2016
Rozmiar: 59,72 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 19

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cypheros TS-Doctor 2.0.14

Cypheros TS-Doctor to wyposażone w wiele ciekawych funkcji, proste w obsłudze narzędzie, którego główną rolą jest edycja i obróbka materiałów wideo pochodzących z nagrywarek, telewizyjnych odbiorników kablowych, satelitarnych oraz antenowych. 

Program Cypheros TS-Doctor obsługuje większość oferowanych obecnie standardów - DVB-S, DVB-C oraz DVB-T. Do dyspozycji użytkowników oddano imponującą ilość ciekawych funkcji, za pomocą których możemy przykładowo wykadrować posiadany materiał wideo, usunąć zbędne reklamy dzięki zastosowanej funkcji wykrywania reklam, jak również sprawdzimy nagrany plik pod kątem błędów i niedoskonałości, które znacząco utrudniają odtworzenie materiału na zewnętrznych urządzeniach. Mowa tu między innymi o braku synchronizacji obrazu i dźwięku. 

Opisywane narzędzie bardzo sprawnie współpracuje z materiałami w wysokich rozdzielczościach. Ponadto mamy możliwość konwertowania materiałów pomiędzy wieloma formatami bez utraty jakości obrazu i dźwięku. Oczywiście Cypheros TS-Doctor sprawdzi się również w przypadku edycji wideo pochodzących z innych źródeł, na przykład aparatów cyfrowych, kamer, smartfonów itp. Reasumując, program poradzi sobie z obsługą takich transmisji, jak: DVB, ATSC, HD-TV, SD-TV, DVB-Radio oraz AVCHD. 

Jeśli chodzi o formaty wejścia, program poradzi sobie z takimi plikami, jak TS, M2TS, M2T, MTS, DVR, TS4, REC, TP, TP0, TRP i UVM. Formatami wyjściowymi są: TS, DVR, Enigma TS, MKV, M2TS, AVCHD, Blu-ray i SRT. Program udostępniany jest na mocy licencji próbnej, która pozwala na korzystanie przez okres 30 dni od momentu instalacji. Po instalacji domyślnym językiem interfejsu jest angielski, ale nasz rodzimy język dostępny jest z poziomu konfiguracji. 

Podobne Edycja Video

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cypheros TS-Doctor 2.0.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie