Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bandicam 3.1.1.1073

Kategoria: Edycja Video
Producent: Bandicam.com
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.08.2016
Rozmiar: 14,95 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 14

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Bandicam 3.1.1.1073

Bandicam to ciągle zyskujące na popularności, szczególnie w środowisku graczy, przydatne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo np. z gier. Do tej pory prym w tej dziedzinie wiódł program Fraps, który ma na świecie ogromną liczbę wiernych użytkowników. 

Program Bandicam umożliwia przechwytywanie i zapisywanie w pamięci komputera (na dysku twardym, pamięci zewnętrznej bądź w chmurze) sekwencji wideo w rozdzielczości do 2560 x 1600 pikseli oraz z prędkością od 5 do 60 klatek na sekundę. Za jego pomocą możemy tworzyć filmy z gier, sekwencje instruktażowe z programów, zrzuty ekranowe etc. Co ciekawe, praca z programem może odbywać się w trybie pełnoekranowym np. podczas rozgrywki, jak również w rozmiarze zadeklarowanym przez użytkownika. W tym celu wystarczy zaznaczyć konkretny obszar na pulpicie, który ma być „filmowany”. 

Program obsługuje biblioteki DirectX oraz OpenGL, zaś do największych zalet programu Bandicam  należy między innymi niewielki rozmiar oraz skromne zapotrzebowanie na zasoby systemowe, dzięki czemu nie wpływa on na wydajność komputera podczas gry. Kolejną cechą docenianą przez użytkowników jest niewielki rozmiar tworzonych przez program plików wideo z zachowaniem ich wysokiej jakości. Użytkownik w pełnej wersji programu może nagrywać dość długie materiały (nawet 24-godzinne), zaś ostateczna wielkość tworzonych plików nie ma ograniczeń. Bandicam jest również w stanie kontrolować wartości FPS (ilość klatek na sekundę) podczas grania w gry komputerowe, jak również ładować filmy bezpośrednio do serwisu YouTube bez konwersji. Wystarczy połączyć program z kontem na YouTube, aby szybko i sprawnie wgrywać filmy w rozdzielczości 720p lub 1080p. 

Program wykonując zrzuty ekranowe zapisuje je w kilku popularnych formatach do wyboru. Może to być plik BMP, PNG lub JPG. Jeśli chodzi o materiały wideo, program obsługuje format MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2 oraz PCM. Ponadto w opcjach możemy dostosować ostateczną jakość materiałów oraz wykorzystywane do konwersji kodeki audio/wideo. Możemy również zdecydować, czy w przechwytywanych materiałach ma być widoczny kursor myszki. Możemy także określić, czy zapisywanie obrazu może być automatycznie przerywane ze względu na osiągnięcie przez wyjściowy plik określonego rozmiaru, czy też upłynięciu zdefiniowanego czasu. Po zakończeniu nagrywania samoczynnie może nastąpić nowe nagranie lub wyłączenie komputera.

Bezpłatna wersja programu Bandicam niesie ze sobą spore ograniczenia, które mogą dla niektórych okazać się zbyt duże. Co prawda nie ma limitu czasowego dotyczącego użytkowania programu od momentu instalacji, jednak maksymalny czas nagrań nie może przekroczyć 10 minut. Co więcej, na przechwycone wideo nakładany jest niewielki znak wodny, zawierający adres strony producenta programu.

Podobne Edycja Video

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • Time-Lapse Tool

  Niezwykle przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia krótkich filmów poklatkowych bądź animowanych GIF-ów na potrzeby prezentacji, avatarów itp.

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bandicam 3.1.1.1073Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie