Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ACDSee Video Studio 1.0

Kategoria: Edycja Video
Producent: ACD Systems International, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 19.4 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 70

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ACDSee Video Studio 1.0

Jeśli chciałbyś zmontować świetne wideo z wakacji lub wyciąć kilka nudnych ujęć z nagrania z ostatniej imprezy, a nie masz czasu na naukę skomplikowanego oprogramowania do obróbki wideo to mamy coś dla Ciebie. ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo. Co więcej, całość pozwala także na bezpośrednie rejestrowanie obrazu i dźwięku z naszego komputera, które to później możemy wykorzystać w czasie montażu.

W programie mamy do czynienia dobrze znaną z produktów konkurencji tzw. oś czasu, na którą wrzucamy kolejne części klipu wideo oraz ścieżkę audio tworząc jeden, złożony ciąg. Większość czynności wykonywana jest na zasadzie przeciągnij i upuść. Do naszej dyspozycji twórcy programu oddali szereg różnego rodzaju filtrów, przejść i efektów, które dodatkowo urozmaicą nasze wideo. Warto dodać, że ACDSee Video Studio obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików audio i wideo. Wersja demonstracyjna programu pozwala na korzystanie ze wszystkich jego funkcji przez okres 15 dni.

Podobne Edycja Video

 • Cypheros TS-Doctor

  Bardzo funkcjonalne i posiadające wiele ciekawych opcji narzędzie, przeznaczone do naprawy i edycji materiałów wideo pochodzących z różnych źródeł.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ACDSee Video Studio 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie