Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tag&Rename 3.66

Kategoria: Edycja tagów
Producent: Softpointer Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 23.10.2008
Data modyfikacji: 31.05.2013
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 461

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Tag&Rename 3.66

Tag&Rename to zaawansowane narzędzie przeznaczone do masowej zmiany nazw plików muzycznych i edycji tagów.Program pozwala na zmienianie nazw i tagów dla wielu plików jednocześnie. Największą  zaletą programu jest ogromna ilość obsługiwanych formatów.  Tag&Rename wspiera: mp3 - ID3v1.1, ID3v2.3, ID3v2.2; mpc, mp+, monkey's audio, wav pack, optim frog, true audio - APE tags, APEv2 tags; Windows Media (wma, asf i wmv files); ogg, flac, speex; Apple iTunes aac (m4a, m4p i m4b) oraz mp4; wav - ID3v2.3.

Program ponadto umożliwia zarządzanie zbiorami muzyki oraz tworzenie list utworów w formatach  CSV, XML, HTML, TXT.

Podobne Edycja tagów

 • TagScanner

  TagScanner to efektywny, wielofunkcyjny edytor tagów.

 • Mp3tag

  Mp3tag jest prostym w obsłudze programem do edycji tagów ID3.

 • Tag Clinic 4.3.7.7

  Tag Clinic jest sprawnym narzędziem edycji tagów. Aplikacja umożliwia m.in. nadawanie plikom nazw na podstawie informacji zawartych w metadanych oraz tworzenie tagów na podstawie nazwy.

 • Abander TagControl 2.7

  Abander TagControl to program do zarządzania plikami muzycznymi i edytowania tagów. Pozwala w łatwy i całościowy sposób zarządzać dużymi zbiorami muzyki.

 • DJK's MP3 Renamer 1.0

  Program jest doskonałym narzędziem do szybkiej zmiany nazw plików MP3 zgodnie z informacjami zawartymi w TAG'ach. Aplikacja umożliwia także numerację plików w ustalonym przez użytkownika formacie oraz posiada edytor TAG'ów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tag&Rename 3.66Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie