Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sound Forge 9.0e

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 74 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 1267

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sound Forge 9.0e

Sound Forge  9a to prosty, a jednocześnie funkcjonalny, szybki i stabilny program do profesjonalnej obróbki i produkcji materiałów audio.

Sound Forge oferuje pełen zestaw narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie d domowych warunkach niemal profesjonalnego procesu masteringu materiałów audio. Program umożliwia obróbkę plików stereo oraz wielokanałowych, zdigitalizowanie i oczyszczanie z zakłóceń starych materiałów dźwiękowych, przygotowywanie tzw. "otoczenia akustycznego" dla dźwięku przestrzennego multimediów oraz nagrywanie na płyty CD. By ułatwić pracę i zwiększyć wydajność program umożliwia edycję nowych materiałów gdy poprzednie są jeszcze "liczone" w tle. Program posiada również swój własny język skryptowy i możliwość edycji nowych skryptów tak by zautomatyzować wiele czynności i dodatkowo przyspieszyć pracę programu.

Sound Forge oferuje również bogaty zestaw efektów i filtrów gotowych do nałożenia na przygotowywane ścieżki dźwiękowe oraz narzędzie synchronizujące dźwięk z materiałem video (również zakodowanym w formacie FLASH)­.

­

Podobne Edycja Audio

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sound Forge 9.0eAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie