Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rzeźnik MPEGów 1.1.99

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Marcin Grenda
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 1,03 Mb
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3864

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rzeźnik MPEGów 1.1.99

Rzeźnik MPEGów to nowatorski program przeznaczony do edytowania plików mp3. Praca z dźwiękiem odbywa się za pomocą "węzłów" przez które przepływa dźwięk i które odpowiadają za jego modulowanie.

Podstawowe funkcje Rzeźnika MPEGów to cięcie i łączenie plików mp3, rejestrowanie dźwięku pochodzącego z urządzeń zewnętrznych - wejścia liniowego karty dźwiękowej przy wykorzystaniu kompresji do formatu mp3 odbywającej się w czasie rzeczywistym, istnieje również możliwość programowania nagrywania dźwięku ze względu na czas i źródło. Jedną z najważniejszych funkcji Rzeźnika MPEGów jest miksowanie - tworzenie nowych ścieżek (plików) audio za pomocą węzłów - fragmentów zapisanych wcześniej dźwięków i plików, których połączenia tworzą nowe sekwencje dźwiękowe.

Rzeźnik MPEGów posiada również własny język skryptowy, który pozwala zautomatyzować i usprawnić pracę programu.­


­

Podobne Edycja Audio

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rzeźnik MPEGów 1.1.99Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie