Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Sound Editor Free 6.3.1

Kategoria: Edycja Audio
Producent: PowerSE Co. Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 13.6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2084

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Power Sound Editor Free 6.3.1

Power Sound Editor Free to aplikacja przygotowana to nagrywania dźwięku "na żywo", strumieni internetowych i kopiowania płyt winylowych, kaset, płyt CD, DVD etc.

Power Sound Editor Free został zaprojektowany do rejestracji dźwięku z wymionych źródeł, oczyszczenia go w cyfrowym procesie, a następnie zapisania na dysku twojego komputera.
Przydatne opcje, które oferuje program to podgląd zapisywanego dźwięku w formie fali (waveform), róznego rodzaju filtry do oczyszczania dźwięku oraz equalizer do zmiany brzmienia.

Podobne Edycja Audio

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Power Sound Editor Free 6.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie