Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaCoder 2011

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Stanley Huang
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2010
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 30 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MediaCoder 2011

MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć? Jednym z dobrych przykładów działania tego programu jest choćby możliwość wyciągania ścieżki audio z klipów wideo (jak filmy, teledyski, itp.). Jako że jest możliwy free download MediaCoder, można w każdej chwili przetestować osobiście aplikację w działaniu, nie płacąc za to ani grosza. Jeśli więc chcesz, pobierz MediaCoder za darmo i zobacz samemu, jak możesz go wykorzystać!

Program ten pozwala na ripowanie całych płyt audiowizualnych, redukowanie rozdzielczości plików, a także inne użyteczne działania. Jako że zawiera w sobie mnóstwo niezbędnych kodeków, nie trzeba dociągać do niego żadnych dodatkowych, ani też żadnych bibliotek,  aplikacji czy rozszerzeń. Mamy tu pełną obsługę mp3, Ogg Vorbis, WMA, MusePack, AAC, AVI i wielu, wielu innych formatów - zarówno jeśli chodzi o wejściowe, jak też i o wyjściowe. Download MediaCoder pl otwiera szerokie możliwości, a ponieważ program jest on całkowicie darmowy, można spokojnie polecić go każdemu zainteresowanemu tego typu narzędziem. Może ono służyć na przykład do wycinania dialogów z filmów, czy też muzyki, charakterystycznych odgłosów, itp. Dzięki zapisaniu efektów takiego działania pod postacią jednego z popularnych formatów, można ich potem użyć jako np. podkład do innego filmiku, utworu, itd.

Aplikacja ta została napisana pod systemy Windows. Nie będzie więc żadnego problemu uruchomieniem MediaCoder na Windows 7, a także Vista i XP. Nie trzeba znać do obsługi języka angielskiego, bowiem prezentujemy tu wersję MediaCoder pl. Niestety, nie wiadomo nic o wersji MediaCoder na Linux. 

Podobne Edycja Audio

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaCoder 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie