Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MadTracker 2.6.1 2.6.1

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Yannick Delwiche
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.12.2008
Rozmiar: 14.5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 830

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MadTracker 2.6.1 2.6.1

MadTracker to darmowa aplikacja służąca do komponowania muzyki, praca z programem polega na umieszczaniu na różnych ścieżkach próbek - sampli z muzyką.

MadTracker obsługuje sample zapisane w niemal każdym z popularnych formatów należącym do konkurencyjnych programów - MOD, S3M, XM i IT; obsługiwane są również standardowe metody kompresji dźwięku­ jak MP3, WAV czy OGG. Aplikacja współpracuje również z systemem VST oferującym instrumenty i dodatkowe efekty. Dużą zaletą MadTrackera jest prosty, intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika.

Uwaga: Wersja freeware umożliwia zapis jedynie w formacie OGG.

­

Podobne Edycja Audio

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MadTracker 2.6.1 2.6.1

dodał: ~MCS Team , 08.12.2010

a nie prawda, w wersji darmowej tylko midi i okrojone ogg, poza tym po kupnie madtrackera 2.6.1 aby móc zapisywać do wave trzeba dodatkowo kupić ich wtyczkę... program fajny, ale mało instrumentów - oparte tylko na wbudowanym PC-etowym syntezatorze , VST - fajne - ale mało wtyczek, prosty w obsłudze, ale minimum wiedzy muzycznej trzeba mieć żeby cokolwiek tam zrobić.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie