Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Audio Editor 2009

Kategoria: Edycja Audio
Producent: FAE Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 13918K
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1593

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Audio Editor 2009

Free Audio Editor 2009 to narzędzie do edycji audio. Program pozwala na edycję plików WAV, MP3, WMA, OGG, etc.
Oprócz podstawowych funkcji edytowania, takich jak wycinanie, kopiowanie, kasowanie fragmentu, usuwanie ciszy, wklejanie, wklejanie z pliku, miksowanie, miksowanie z pliku aplikacja umożliwia również zastosowanie efektów dźwiękowych. Do dyspozycji są: wzmocnienie, kompresja, delay, equalizacja, wyciszanie, flanger, odwracanie, normalizacja, phaser, pogłos, vibrato, itp. Program wyposażono w możliwość nagrywania dźwięku z urządzeń podłączonych do wejścia na karcie dźwiękowej, np. mikrofonu. Twórcy przewidzieli także opcję nagrywania płyt audio z plików o obsługiwanych formatach. Ciekawą funkcją jest też syntezator mowy (text-to-speech)

Podobne Edycja Audio

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Audio Editor 2009

dodał: ~bloom , 15.07.2010

Cześć, mam u siebie na kompie ten program i nie mogę z nim dojść do celu. Chodzi mi o nagrywanie wokalu razem z muzyką. Chciałbym się was zapytać jakich funkcji użyć aby do podkładu lecącego na żywo dogrywać wokal (i słyszeć muzykę), a później to zapisać. Kiedy już mam wybrany utwór i chcę odpalić nagrywanie to włącza się oddzielne okno z nagrywaniem a podkład nie jest wogóle brany pod uwagę. Co mam zrobić? proszę o pomoc znających temat. Pozdrawiam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie