Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Record Edit Pro 7.0.1

Kategoria: Edycja Audio
Producent: CoolRecordEdit Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.12.2008
Rozmiar: 14.9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cool Record Edit Pro 7.0.1

Cool Record Edit Pro to program będący doskonałym rozwiązaniem do edycji i masteringu plików audio, aplikacja zawiera wszystkie przydatne opcje, dzięki którym można osiągnąć wspaniałą jakość nagrywanego dźwięku.

Cool Record Edit Pro posiada w pełni profesjonalne opcje służące do nagrywania, analizy i przedewszsytkim edycji dźwięku, a przy tym interfejs programu został zaprojektowany tak by wszystkie czynności można było wykonywać możliwie intuicyjnie i jak najszybciej. Wysoka jakość możliwości programu została osiągnięta dzięki zintegrowaniu w Cool Record Edit Pro dużej liczby przydatnych narzędzi i efektów nakładanych na ścieżkę audio, które pozwalają na dynamiczna obróbkę zarejestrowanego materiału audio. Program posiada również specjalne funkcje do przechwytywania i nagrywania dźwięku ze źródeł takich jak kasety, płyty winylowe czy strumienie internetowe. Dodatkowo Cool Record Edit Pro pozwala na konwertowanie między sobą licznych formatów kompresji audio (MP3, WAV, OGG) oraz zgrywanie na dysk zawartości płyt CD.Podobne Edycja Audio

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cool Record Edit Pro 7.0.1

dodał: ~landi , 25.03.2009

fajny program ;p

dodał: ~landi , 25.03.2009

fajny program ;p

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie