Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Audio Editor 6.1.2.375

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 36.4 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 4740

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVS Audio Editor 6.1.2.375

AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki. Funkcjonalność programu jednak na tym się nie kończy. Mamy również możliwość stosowania dodatkowych efektów dźwiękowych. Możemy nawet przygotowywać własne dzwonki na telefony komórkowe.

Lista formatów audio wspieranych przez program jest naprawdę długa. Dzięki temu możemy poddać edycji niemal dowolny plik dostępny na komputerze i zapisać go formacie, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom co do jakości i zajmowanego na dysku miejsca.

Podstawowym zadaniem programu AVS Audio Editor jest obróbka dźwięku. W tej kwestii aplikacja spisuje się bardzo dobrze. Z dźwiękiem możemy zrobić niemal wszystko. Wycinając fragmenty utworów, łącząc je a nawet sprawiając, że niektóre z nich będą się ze sobą przenikać mamy możliwość tworzenia całkiem nowych brzmień. Dodatkowo możemy wykorzystać efekty, które mogą w znaczący sposób zmienić charakterystykę brzmienia dźwięków na których zostaną zastosowane.

Program umożliwia nam również eksport dźwięku z plików video. Dzięki czemu łatwo możemy zapisać na dysku ścieżkę dźwiękową naszych ulubionych filmów. O kompatybilność z formatem w jakim zapisano nasz film nie musimy się martwić gdyż liczba wspieranych formatów video jest równie długa jak w przypadku plików dźwiękowych.

Program AVS Audio Editor jest godny polecenia zarówno zaawansowanym jak też początkującym użytkownikom. Jest tak dzięki połączeniu funkcjonalności z przejrzystym interfejsem, który sprawia, że nawet zaawansowana edycja plików dźwiękowych jest intuicyjna.

Podobne Edycja Audio

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Audio Editor 6.1.2.375

dodał: ~ga bi , 21.09.2009

hmmm to dziwne ale gdy chce zapisac zmiksowaną muzykę, to wyskakuje mi komunikat, ówiący o tym że po zapisaniu będzie dodany głos logo. BEZSENS! I cały mix do bani

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie