Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVS Audio Converter 6.3.2.472

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.12.2008
Rozmiar: 43.3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3226

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AVS Audio Converter 6.3.2.472

AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

Obsługiwane są następujące formaty: MP3, WMA, WAV, M4A,  AMR, OGG, MP2, program jest niezwykle szybki w działaniu i prosty w obsłudze - pozwala również na zmiany parametrów konwertowanych plików (min. możemy edytować bitrate, liczbę kanałów etc.). AVS Audio Converter umożliwia również edytowanie tagów we wszystkich formatach.­

Aplikacja daje też możliwość prostej edycji plików z muzyką. Wycinanie fragmentów, łączenie ich ze sobą czy dodawanie efektów odbywa się intuicyjnie. Interfejs jest przejrzysty dzięki czemu dostęp do potrzebnych narzędzi jest bardzo prosty.

Podobne Edycja Audio

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVS Audio Converter 6.3.2.472Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie