Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AV Voice Changer Software Diamond 7.0.46

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Avnex Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Data modyfikacji: 14.10.2011
Rozmiar: 17,48 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2108

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AV Voice Changer Software Diamond 7.0.46

AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób. Pozwala to na zachowanie pełnej anonimowości podczas korzystania z różnych komunikatorów internetowych, z funkcją głosową, takich jak Skype, Yahoo Messenger, MSN Live Messenger, GoogleTalk, Net2Phone i wiele innych. Program może być także wykorzystany do tworzenia różnych nagrań, dubbingu do filmów lub do zabawy, pozwalając użytkownikom na nagrywanie swojego głosu i dowolne jego przekształcanie. Dzięki zawartym w programie profilom, użytkownik może od razu wybrać czy chce aby jego głos został przetworzony na dziecięcy, kobiecy, a może na głos sławnego aktora bądź bohatera filmowego.

Aplikacja oferuje sporą liczbę najróżniejszych ustawień, które można wykorzystać przy próbie modulowania głosu. Ponadto spora liczba wbudowanych głosów pozwala znacznie ułatwić pracę, zwłaszcza na początku. Oprócz zastosowania programu w przypadku komunikatorów, download AV Voice Changer Software Diamond może przydać się również do rozgrywki sieciowej, w najpopularniejsze gry tego typu, np. Second Life, World of Warcraft, EVE Online czy Lord of the Rings Online. Aplikacja doskonale nadaje się również do tworzenia humorystycznych wiadomości głosowych, które na pewno przy odrobinie wysiłku rozbawią odbiorcę do łez. Program jest wyposażony w zintegrowany odtwarzacz, który można wykorzystać do słuchania plików Audio w różnych formatach, a jego wersję testową znajdziesz oczywiście w naszym serwisie.

Podobne Edycja Audio

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Acid Music Studio

  ACID Music Studio 8.0 to wspaniały program do obróbki dźwięku


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AV Voice Changer Software Diamond 7.0.46Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie