Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Audio Recorder for Free

Kategoria: Edycja Audio
Producent: AudioTool Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 14,6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5058

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Audio Recorder for Free

Audio Recorder for Free to darmowy i prosty w użyciu program do edycji audio nagrywający dźwięk z karty dźwiękowej. Aplikacja zapisuje pliki w formatach MP3, WMA i WAV. Rejestrator może posłużyć do nagrania głosu, muzyki, czy jakichkolwiek innych dźwięków wychodzących z karty dźwiękowej. Obsługuje wejście mikrofonowe, przesyłanie strumieniowe dźwięku z internetu, urządzenia zewnętrzne podłączane do wejścia audio (odtwarzacze CD, gramofony, magnetofony, linie telefoniczne, etc.)

Podobne Edycja Audio

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Audio Recorder for FreeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie